Nowe koszulki ABC już w ofercie!

24.03.2022

Firmowa odzież to sprawdzone rozwiązanie, które z powodzeniem stosuje wiele sieci handlowych na całym świecie. Dzięki koszulkom z logotypem sklepu i w kolorystyce marki, personel sklepu jest lepiej rozpoznawalny, a sklep zyskuje wizerunek nowocześnie zarządzanego i dobrze zorganizowanego. Warto więc skorzystać tego rozwiązania, tym bardziej że w market.eurocash.pl są już dostępne nowe koszulki z logo ABC.

Same korzyści

Koszulki z firmowym nadrukiem stanowią ważny krok w budowaniu wizerunku sklepu godnego zaufania oraz profesjonalnie zarządzanego. To również sposób na budowanie „świata marki”. Koszulki wzmacniają branding sklepu oraz marki ABC, a ubrani w nie pracownicy są postrzegani jako osoby przyjazne Klientom, wiarygodne i dobrze przygotowani do pracy. Stają się jednocześnie reprezentantami wszystkich najlepszych wartości, jakie niesie ze sobą marka ABC, takich jak bliskość, przyjazność czy otwartość na potrzeby Klientów.

Jakość i estetyka

BAWEŁNA

Koszulki ABC prezentują się wyjątkowo estetycznie. Zostały wykonane w 100% ze stabilizowanej i niekurczliwej bawełny, co zapewnia im odpowiednią trwałość i odporność na wielokrotne pranie. Dostępne są w wielu rozmiarach, od S do XXL. Są miękkie w dotyku więc pracownicy będą się w nich czuć naprawdę dobrze.

SZWY

Koszulki w wersji damskiej mają podwójne szwy na ramionach i spodzie koszulki, wykonane zostały z tkaniny o gramaturze 170 g/m2. Koszulki w wariancie męskim mają podwójne szwy na ramionach i zostały wykonane z tkaniny o gramaturze 155 g/m2. Ten wariant posiada wzmocniony lycrą ściągacz i taśmę wzmacniającą. 

Jak zamówić?

Wyszukanie i zamówienie firmowej odzieży na market.eurocash.pl jest bardzo proste:
    1. Wejdź na stronę market.eurocash.pl
    2. Wybierz kategorię „wyposażenie sklepu”, a w wyszukiwarkę wpisz „ABC”
    3. Kup wybrane produkty i czekaj na dostawę

Co ważne, na market.eurocash.pl znajdziesz także polary, fartuchy i czapki ABC oraz wiele różnych gadżetów i elementów wyposażenia sklepu.

Firmowa odzież to naprawdę bardzo proste marketingowe działanie, które może przynieść Ci wiele wizerunkowych korzyści. Przekonaj się o tym!

powrót do aktualności