Targi Franczyza za nami

26.10.2022

W dniach 20-22.10.2022 r. odbyła się 20 edycja Targów Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Podczas targów odwiedzający mogli poznać 150 konceptów franczyzowych z różnych branż.

KORZYŚCI WSPÓŁPRACY Z SIECIĄ

Na stoisku sieci ABC zwiedzający mogli poznać korzyści dołączenia do sieci. Oferta współpracy z siecią ABC to przede wszystkim niezależność biznesowa, elastyczność współpracy oraz szeroki zakres wsparcia sprzedażowego i marketingowego. Przedsiębiorcy mogli zapoznać się z ofertą prowadzenia własnej firmy pod znaną marką. Współpraca franczyzowa z siecią ABC jest skutecznym modelem współpracy, ponieważ łączy to co najlepsze w lokalnym biznesie, ze skalą dużego gracza, pozostawiając swobodę decyzyjną przedsiębiorcom.

 

SEMINARIA PODCZAS WYDARZENIA

Podczas tegorocznej edycji każdego dnia odbywały się seminaria tematyczne, które dały uczestnikom targów możliwość pogłębienia wiedzy, wysłuchania różnych historii biznesowych, poznania konceptów franczyzowych z wielu branż, a także znalezienia odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z warunkami umów franczyzowych.

 

WYSTAPIENIE FRANCZYZOBIORCY SIECI ABC

Na scenie Targów Franczyza sieć ABC reprezentował Pan Łukasz Kakakis, który jest w sieci od 15 lat i prowadzi dwa sklepy ABC. Biznesowa historia naszego franczyzobiorcy oraz doświadczenie współpracy z naszą siecią wzbudziło zainteresowanie wielu osób. Pan Łukasz opowiedział o swoich doświadczeniach oraz odniósł się do bieżącej sytuacji na rynku. To były trzy intensywne dni podczas których przedstawiciele sieci spędzili czas na rozmowach i promocji sieci ABC.

 

 

 

powrót do aktualności